Rekonstrukce

Rekonstrukce rodinných domů tvoří zhruba 20% naší činnosti.

Rekonstrukce „na klíč“

Dle projektové dokumentace kterou jsme schopni Vám v případě zájmu zajistit dokážeme provést kompletní rekonstrukci vašeho domu.

Důležité je posouzení stavu domku a zjištění příčin majících vliv na špatný stav jako je např. vlhkost, špatná statika apod.

Nevýhodou při rekonstrukci starších objektů je fakt, že se nedají odhalit veškeré potřebné práce dopředu a tím stanovit přesný rozpočet bez případných víceprací. Zde se více než jinde klade důraz na profesionalitu a důvěru, jelikož je to většinou právě o množství financí které ovlivňují konečnou podobu rekonstrukce.

Dílčí rekonstrukce

Nerozlišujeme zda nás oslovíte s poptávkou na výměnu krytiny střechy, případně opravu chodníku. Ohledně RD jsme schopni provést rekonstrukci takřka v jakékoliv jeho části.

Jsme registrováni v programu „zelená úsporám“, takže se v poslední době zabýváme nejvíce zateplením objektů. Profesionálně zvládneme také kompletní výměnu střechy, rekonstrukci koupelny, pokládku nových podlahových krytin, opravy omítek, obklady a dlažby, výstavbu plotů, opravy venkovních ploch aj.

Rozpočet a účtování

Na veškeré akce zpracujeme cenovou kalkulaci kterou Vám ZDARMA předložíme.

Účtování probíhá pak zpravidla skutečnými náklady na stavbu, jež jsou specifikovány ve stavebním deníku a jednotlivých dodacích listech.

Pro lepší přehlednost o nákladovosti provádíme vyúčtování většinou 1x týdně, platby pak dle dohody.

V případě Vašeho zájmu o konkretní nabídku nebo zpracování nabídkového rozpočtu naší firmou nás neváhejte kontaktovat.

Diskusní téma: Rekonstrukce

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek