Služby

Naše firma vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví. Ať už se jedná o výstavby nebo rekonstrukce. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby „na klíč“.

Stavby

Naše stavební firma Drift Stav s.r.o. nabízí zhotovení stavební projektové dokumentace, zajištění veškerých administrativních úkonů a hlavně samotné bezproblémové provedení stavby ať už rodinného domku, rekonstrukce nebo výstavby provozovny či skladu. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

Rekonstrukce 

Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály s nejvyšší kvalitou. Pokud potřebujete rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti stavebnictví, neváhejte nás kontaktovat. Naše firma vám nabízí jak dílčí rekonstrukce tak rekonstrukce "na klíč." Naší prvořadou starostí je poskytnutí kvalitních služeb za rozumnou cenu.

 

Ostatní stavební činnosti

V přípravě...

 

Dozorování staveb

V přípravě...

 

Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat podrobněji naši nabídku a v případě dotazu nebo navázání spolupráce nás neváhejte kontaktovat.